Posted by: lg5a | detsember 23, 2008

Jõulud koolis

Paar veerandi viimast päeva enne jõule olid vahvad. Meil sai seal palju nalja. Toimus palju üritusi. Näiteks toimus koolimajas 16. – 17. detsembril jõululaat, kus meie klass ka osales.

Laat oli väga tore, sest kõik oli oma kätega tehtud ning selle pealt teenitud tulu läks lastehaiglas olevatele vähihaigetele lastele, kes peavad oma jõulud kahjuks haiglas veetma. Meie klass müüs seepe, värviraamatuid, armsaid pisikesi jõulusokke ning kaarte. Meil läks väga hästi, laadal olek tekitas hea tunde. Kokku teeniti jõululaadal 2450 krooni, mille eest osteti Tallinna Lastehaiglale kingitusi.

viiendikud2

Eile (18.12) käisime koos terve kooliga Jaani kirikus LG jõulukontserdil, kus esines ka meie 5A klass. Väga tore ja huvitav oli kuulata, sest lauldi ilusasti, ainult et suured postid segasid veidi vaatamist. Ise laulda oli samuti tore tunne, kuigi algul oli natukene hirmus. Ilus ja rõõmus kontsert oli.

Veerandi viimasel päeval toimus veel isetegevus ülevaatus, mille žüriis olid meie klassist Oliver ja Kärt. Esinesid 5-9 klassid, meie klass esitas tublilt näidendi „Lumeeit“ ja selle eest saime teise koha.

Nii lõppeski meie 2. kooliveerand.

 

 

Rahulikke, lumiseid ja ilusaid jõule, vahvat koolivaheaega ning lõbusat aastavahetust kõigile!


Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Rubriigid

%d bloggers like this: