Posted by: lg5a | märts 2, 2009

Klassiõhtu

*** Meie klassiõhtu korraldasid Ketlin, Kristiina ja Kaisa. Klassis olid pingid seina ääres ja neli lauda ees õpetaja laua juures. Laud nägi hea välja, olid võileivad, krõpsud, popkorn ja koogid, mis kõik tunni ajaga peale kooli tõid. Muusika oli hea! Artistid olid Avril Lavigne, Meie Mees ja Smilers. Kõik algul tantsisid ja lärmasid, siis hakkasime mänge mängima ja see oli lõbus. Kui pimedaks läks, panime tuled kustu ja tantsisime. Äkki hakkasid poisid laamendama ja me karjusime natuke nende peale, siis said nad aru ja lõpetasid. Hakkasin vaikselt koristama ja ka teised tulid mulle appi. Pärast pesime Selenaga nõud ära, viisime need ära ja hakkasime koju minema.


*** See oli kõige ägedam klassiõhtu üldse. Me tantsisime, mängisime ja kuulasime muusikat. Kui me mängisime julgusmängu, pidid paljud postele musi ja kalli tegema. Ka mina, ma pidin Karlile musi ja kalli tegema ning Axlile lihtsalt kalli. Väga tore oli.


*** Klassiõhtul oli äge, seal kõik karjusid ja tantsisid. Mängisime pikka nina, mis oli mõnna. Sööki oli palju ja kõik oli maitsev. Muusika oli… tavaline, mille järgi tantsida sai. Poisid rohkem eputasid ja lollitasid. Kuid see oli esimene klassiõhtu, mis toimus õhtul ja uue õpetajaga.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: