Posted by: lg5a | märts 2, 2009

Uisutamas

*** Me käisime 13. veebruaril terve klassiga uisutamas. Meil oli seal väga lõbus. Uisutasime 1 tunni. Uisutades mängisime ka kulli. Kui me natukene juba mänginud olime, lõin ma Kaisa kulliks ning seejärel kukkusin. Kaisa tahtis mind tagasi lüüa, et ma jälle kull oleksin, kuid ta ei märganud mind ja koperdas üle minu. Aga lõppude lõpuks oli see ikka tore uisutamisretk.

Uisutamine on tore!

*** Uisutamine oli lõbus. Me mängisime kulli ja kukkusime ka. Mina tegin põhiliselt trikke. Muidugi kukkusin ka kulli mängides. Vahepeal istusime ja siis mängisime edasi. Pärast uisutamist läksime Anneliga kohvikusse. Viimaks läksime uisuväljalt edasi minu ema töö juurde ja sealt otse trenni.

*** Uisutamas oli lõbus, mängisime kulli. Alguses ma ei osanud väga uisutada, siis ma harjutasin uisutamist. Alguses õppisin liikuma, teisena kuidas pöörata ja kolmandaks kuidas pidurdada, aga see viimane oli raske. Mul oli ka halbu asju, näiteks ma kukkusin ja see oli valus. Mu uisud hõõrusid ka. Aga see oli lõbus, ma tahaksin varsti jälle uisutama minna!

5a uisutamas :)


Responses

  1. Lahe


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: