Posted by: lg5a | detsember 24, 2009

Veerandi lõpp ning jõulud!

Järjekordne kooliveerand on  läbi saanud ning kätte on jõudnud ammuoodatud jõulud! Loodan, et ka teie tunnistused olid head! Mina, teie truu blogi, soovin teile loomulikult imekauneid, toredaid, lõbusaid, lumerohkeid ning lahke jõuluvanaga jõule ning üldse lahedat talvevaheaega ja aastavahetust! Nautige! 🙂

*** 17. detsembril toimus meil suurejooneline jõulukontsert, mis oli ainult meie koolile, kuigi tuli ka juhuslikke pealtvaatajaid ning neil paistis see ka meeldivat. Laulud, mis seal esitati, olid vapustavad ja tekitasid mõnusa jõulumeeleolu. Minule meeldis kontserdi juures enim sissejuhatus ja õhkkond, mis kirikus oli, kui meie klass laulma hakkas. Meie klassijuhataja, kes seal klaverit mängis,  oli ka tohutult hea ja osav. See kontsert ei kestnud kahjuks kaua, kuid see-eest oli see meeldejääv ja ei unune niipea!

*** Jõulukotsert Jaani kirikus oli väga tore, sest seal olid väga kajavad laulud ja nad olid huvitava sisuga. Nii laule kui vaheteste li palju. Kontserdi viimane laul (“Üksteist peab hoidma”) oli lahe, sest seal lisati heli kitarridega (lauldi fonogrammi saatel) ja oli solist. Orel hakkas kajama. Seda laulu lauldi eelmine aasta ka.

*** Mulle meeldis see, et kõik laulsid väga hästi. Jaani kirik oli väga ilus ja huvitav. Mõni laul läks väga sassi, aga õnneks ei olnud seda näha. Vahepeal tuli ette ka kohavahetus. Peale kotserti pidime tagasi kooli minema ja tunnid olid ka. Mulle meeldis poisteansambel ja ka algus. See oli väga tore! 🙂

*** Kontserdil ei olnud midagi uut, aga vaadata oli ikka põnev. Vahepeal rääkisin juttu. Ma sain väga napilt õigel ajal trammi peale. Keegi sõi kirikus meie reas krõpsu. Ma soovin, et jõulukontsert oleks ikka igal aastal, sest see teeb meeleolu rõõmsamaks!

*** Kõigepealt läksime trammiga või jalgsi Jaani kirikusse. Kui lauljad olid proovid ära teinud, hakkas kontsert peale. Poistel olid jalas mustad püksid, seljas varge särk, tüdrukud kandsid musta seelikut valget pluusi ja punast salli. See üritus ei olnud väga pikk ning minu meelest läks see päris hästi. Peale seda pidime kooli tagasi minema.

*** Mulle tundusid laulud sellised igavad, ajasid magama. Esimene laul oli väga hea etendusega. Segakoorid ei teinud ühtegi viga ja olid super hea kõlaga. See kontsert küll pisut tüütas, aga sellegi poolest lauldi hästi.

*** Jõulukontsert Jaani kirikus oli tore. Esmalt rääkis preester, kes luges Piiblist. Mõned hilinejad unustasid enne kirikusse astumist mütsi peast võtta ja mõned rääkisid kõvemini kui sosistamine. Kirik oli väga ilusti kujundatud. Laulud olid ilusad ja tuttavad. Kahju, et orelit ei mängitud.


23. detsember oli meie viimane koolipäev, kus jagasime kingitusi ning saime tunnistused ja oli ka parajalt lõbusat segadust ning üllatust 😀

Aga sellest ei ole me veel jõudnud pikemaid lugusid kirja panna… jõuame!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: